door in door معرفی تکنولوژی دور این دور

یخچال و فریزر door in door ال جی

تکنولوژی دور این دور door in door در یخچال فریزر های ال جی به عنوان یکی از تکنولوژی های جدید و کاربردی شناخته می شود که توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است.

یکی از شرکت هایی که همواره در زمینه تولید لوازم خانگی و به ویژه یخچال و فریزر به عنوان سر دمدار شناخته می شود شرکت ال جی است. این شرکت تا کنون قابلیت های بی نظیری را برای یخچال و فریزر های تولیدی خود لحاظ نموده که یکی از محبوب ترین آن ها تکنولوژی door in door است. در ادامه قصد داریم تا مرور مختصری بر این قابلیت و ویژگی های آن داشته باشیم.

تکنولوژی کاربردی و جذاب دور این دور door in door در ساید بای ساید های ال جی

تکنولوژی door in door یا همان درب دو لایه به عنوان یک ابتکار نوین در صنعت لوازم منزل شناخته می شود. این امکان به جهت استفاده بهینه از فضای موجود در یخچال و فریزر به کار برده شده است.

در واقع می توانید با استفاده از تکنولوژی door in door مواد غذایی که بیشتر به آن ها نیاز دارید مانند آب میوه ها و موادی که در طور روز همه اعضای خانواده ممکن است در پی آن سراغ یخچال بیایند را در درب جلویی قرار دهید و به این ترتیب دسترسی آسان تری به آن ها داشته باشید. در یخچال و فریزر هایی که مجهز به تکنولوژی door in door هستند بر روی دب اصلی یخچال یک درب بزرگ تعبیه شده است و معمولا با استفاده از فشار باز می شود. به طور کلی می توان چنین بیان نمود که خانواده هایی که دارای فرزندانی کوچک هستند و با عادت دارند در طول روز چندین بار به سراغ یخچال بیایند می توانند با انتخاب یخچال و فریزر door in door ال جی خرید مناسب را برای خانه خود انجام دهند.برتری های استفاده از تکنولوژی door in door

استفاده از سیستم door in door توسط ال جی ویژگی های منحصر به فردی را برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت. به عنوان نمونه می توان اشاره نمود که تکنولوژی door in door موجب شده تا در حدود ۹ درصد در استفاده از فضای موجود صرفه جویی شود. نکته حائز اهمیت دیگری که در خصوص تکنولوژی door in door باید به آن اشاره نمود موضوع حفظ انرژی است. استفاده از  door in doorباعث شده تا در حدود ۵/۴۶ درصد هوای سرد داخل یخچال بیشتر حفظ شود. همین امر علاوه بر عدم تحمیل هزینه های انرژی به مصرف کنندگان بر روی عمر مفید یخچال و فریزر نیز اثرات قابل توجهی خواهد گذاشت.

سایر ویژگی های یخچال و فریزر door in door ال جی

این یخچال و فریزر ها علاوه بر بهره مندی از مزایای خاص تکنولوژی دور این دور (door in door)، مجهز به سیستم ها و امکانات دیگری نیز هستند که آن ها را نزد مصرف کنندگان بسیار محبوب و ارزشمند نموده است. در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود:

یخچال و فریزر های  دور این دور (door in door)ال جی به سیستم یخ ساز بسیار باریکی مجهز شده است که همین امر باز هم امکان صرفه جویی بیشتر در فضای در اختیار مصرف کننده را فراهم نموده است.

همچنین وجود کشوی مخصوصی برای نگهداری برخی اقدام کوچک از دیگر امکاناتی است که برای آن در نظر گرفته شده است. این کشوی نگهدارنده دارای ویژگی حفظ و کنترل رطوبت بوده که علاوه بر حفظ شادابی مواد غذایی از خیس شدن و فساد آن ها نیز جلوگیری می کند.

محفظه مخصوص نگهداری سبزیجات در یخچال و فریزر door in door ال جی دارای سیستم FRESH Balancer بوده و موجب می شود ضمن تامین شرایط نگهداری مناسب برای سبزیجات و میوه، مدت زمان بیشتری آن ها با به شکلی با کیفیت در خود حفظ نماید.

تجهیز یخچال و فریزر door in door ال جی به سیستم عیب یابی هوشمند نیز موجب شده تا حفظ و نگهداری و دریافت خدمات از شرکت های خدمات دهی آسان تر شود.

علاوه بر ویژگی های کاربردی که در یخچال و فریزر (دور این دور)door in door ال جی لحاظ شده است برخی ویژگی های فنی و تکنیکی آن نیز دارای ارزش بالایی هستند. به عنوان نموده استفاده از کمپرسور های ویژه موجب کاهش صدای تولیدی توسط دستگاه شده و همچنین حدود ۳۲ درصد در مصرف انرژی صرفه می کند. مجموع همه این عوامل موجب می شود دستگاه دارای طول عمر بالاتری باشد و مدت زمان زیادی به شکلی بسیار مطلوب عمل نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code