بروزرسانی بزرگ بازی Final Fantasy XIV

بازی Final Fantsy XIV

بروزرسانی جدیدی برای بازی Final Fantasy XIV معرفی شد که قرار است اضافات و تغییرات بزرگی در بازی ایجاد کند که ما امروز در فروشگاه بازی ماچو پیچو تمام تغییرات و حالت جدید بازی را شرح میدهیم ، پس با بروزرسانی بزرگ بازی Final Fantasy XIV همراه ما باشید .

کاراکتر بروزرسانی بزرگ بازی Final Fantasy XIV

 

اضافات بروزرسانی بزرگ بازی Final Fantasy XIV

اولین و بزرگ ترین ویژگی این آپدیت اضافه شدن Raid Nier Automata به بازی Final Fantasy XIV است که در قالب تجربه ای جدید بازیکن ها را وارد ماجرایی جدید میکند .

علاوه بر اضافه شدن Raid جدید ، بازی میزبان یک سیاه چاله ( Dungeon ) جدید است که Grand Cosmos نام دارد .

به همراه این Raid و Dungeon جدید ، چند کلاس و شغل جدید هم به بازی اضافه خواهد شد که همگی این اضافات در تاریخ ۲۹ اکتبر ( ۷ آبان ) در دسترس بازیکنان قرار میگیرد .

 

حالت + New Game بروزرسانی بزرگ بازی Final Fantasy XIV

ما در این مقاله میخواهیم به حالت + New Game این بازی بپردازیم .

حالت + New Game حالتی است که شما میتوانید بازی را از اول شروع کنید ولی با این تفاوت که تمام دستاورد هایی که در طول بازی بدست آورده اید را خواهید داشت و در شروع بازی شما به تمام آیتم هایی که جمع آوری کردید دسترسی دارید .

این حالت که به تازگی معرفی شده در هر سه بخش بازی : Shadowbringers ، Heavensward و Stormblood در دسترس کاربران است و دیگر لازم نیست در شروع بازی همان کار های تکراری گذشته را انجام دهید .

البته باید به اینکه توجه کنید که با این حالت جدید شما در شروع بازی قدرت زیادی دارید و نمیتوانید مرحله های اولیه بازی را رد کنید و باید از اول بازی و از اولین مرحله بازی را آغاز کنید .

بروزرسانی بزرگ بازی Final Fantasy XIV

 

کلام آخر بروزرسانی بزرگ بازی Final Fantasy XIV

حالت + New Game برای یک بازی MMORPG بسیار جاه طلبانه است و کمتر کسی در این سبک از حالت New Game + استفاده کرده است ، با این حال باید دید که در آینده چه تغییراتی در روند بازی ایجاد میشود و آیا این حالت جدید باعث پیشرفت بازی میشود یا نه .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code