همه چیز درباره Red Dead Online

Red Dead Online نام قسمت جدید بازی Red Dead Redemption 2 است که توسط شرکت Rockstar معرفی شده است . در این مقاله ما به همه چیز درباره Red Dead Online میپردازیم پس همراه ما باشید .

کاراکتر Red Dead Online

Red Dead Online

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 نسخه تکامل یافته قسمت آنلاین بازی Red Dead Redemption 1 میباشد ، که اکنون با مرحله های بیشتر ، جهانی بزرگ تر میزبان بازیکن ها از سراسر دنیا میشود .

قطعا با موفقیتی که Rockstar با GTA Online بدست آورده است دیگر میداند باید چطوری یک بخش آنلاین بسازد ، البته باید دید که راکستار چطور میخواهد حالت های مختلف GTA Online را در بخش Red Dead Online بگنجاند .

چیزی که مطمئن هستیم این است که همه چیز درباره Red Dead Online مانند Gta Online دارای رنک ( سطح بازیکن ) است که با انجام ماموریت ها و فعالیت داخل بازی میتوانید رنک خود را بالا ببرید و امکانات جدیدی مانند : لباس های جدید ، اسلحه های جدید ، ایتم های تزئینی جدید و… برای شما باز میشود و میتوانید از این ایتم های جدید برای قویی تر کردن کراکتر خود استفاده کنید .

ساخت کاراکتر در Red Dead Online

بازی Red Dead Online دارای یک حالت ساخت کاراکتر میباشد درست شبیه به GTA Online اما با سبک و سیاق غرب وحشی ؛

شما در این قسمت با توجه به سلیقه خود میتوانید : رنگ پوست ، رنگ چشم ، حالت مو ، رنگ مو و … را تغییر بدهید و کراکتر خود را متفاوت از دیگران بسازید .

در قسمت ساخت کراکتر در Red Dead Online شما متیوانید جنسیت کراکتر خود را انتخاب کنید ( مرد ، زن ) شاید برای خیلی از گیمر ها جذاب باشد که بدانند یک دختر گاوچران در دنیای غرب وحشی باید با شرایطی دست و پنجه نرم کند .

دختر گاو چران در Red Dead Online

حالت Heist در Red Dead Onlineجذاب ترین حالت بازی GTA Online قطعا حالت Heist بود حالتی که یک تیم چهار نفره تشکیل میدادید و به روش های مختلف به بانک ، کشتی ، زیر دریایی و … حمله میکردید و اطلاعات یا اشیاء قیمتی را سرقت میکردید ، حالتی که نیاز به همکاری تیمی دارد و شما حتما باید با تمام تیم هماهنگ باشید این حالت در Red Dead Online هم میتواند مانند GTA Online شگفتی سازی کند ؛

حالت Battle Royale در Red Dead Online

حالت Battle Royale یکی از سبک های جدید است که در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، راکستار هم از این سبک استقبال کرده و قول داده است که در زمان انتشار حالت آنلاین ، این سبک برای بازی کردن آماده باشد ؛

حالت بتل رویال به این صورت است که چند نفر ( فعلا تا ۲۰ نفر ) در یک محیط کوچیک با هم مسابقه میدهند ، گیمر ها هیچ اسلحه ای در اختیار ندارند و فقط یک چاقو دارند که باید هم دیگر را با این چاقو بکشند و آخرین نفری که زنده بماند برنده آن مسابقه است .

مراحل Red Dead Online

کلام آخر درباره Red Dead Onlineامکاناتی مانند حمله با بانک ، دلیجان ، قطار و … در Red Dead Online با دوستانتان میتواند بسیار لذت بخش باشد .

البته قرار نیست که Red Dead Online و GTA Online با هم رقیب باشند هر کدام طرفداران خود را دارند و مخاطبان خود را جذب میکنند .

راکستار گفته است که : قرار است Red Dead Online  مانند GTA Online  به مدت طولانی مدت پشتیبانی شود که این به این معنی است که بازی مانند GTA Online  شامل بسته های الحاقی زیادی میشود .

حالت Red Dead Online برای اولین بار در ۲۶ اکتبر ( ۶ آبان ) ۲۰۱۸ راه اندازی میشود ؛

در ابتدا به صورت یک بتا عمومی برای پلتفرم های PS4 و Xbox One منتشر میشود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code