آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online

آپدیت Arena War بازی GTA Online

راکستار آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online را معرفی کرد ، این بروزرسانی یک حالت رقابتی هیجان انگیز جدید به بازی اضافه میکند که میتواند شما را بیشتر سرگرم کند ، درست است که بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شده است اما راکستار گفته است که از GTA Online پشتیبانی میکند .

بخش Arena War در GTA Online

درباره آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online

در آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online شما وارد جنگ ماشین ها میشوید ، مسابقاتی جنجالی که با تکنولوژی جدید سلاح های بازی ترکیب شده است که شما میتوانید این سلاح های پیشرفته را با وسایل نقلیه ترکیب کرده و با دوستان خود وارد رقابتی بخشچند نفره و هیجان انگیز شوید .

ظاهرا قرار است آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online یک سری تجارت های جدید در Maze Bank ایجاد کند که شما با خرید آن میتوانید کسب و کار راه اندازی کنید .

راکستار در این تجارت ها مسابقاتی را ایجاد کرده است که با شرکت در آن میتوانید پول ، امتیاز بدست بیاورید .

در آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online وسایل نقلیه جدیدی به بازی اضافه شداند که شما میتوانید با توجه به سلیقه خود آنرا سفارشی سازی کنید ، در عکس بالا هم مشخص است که میتوانید روی وسایل نقلیه سلاح های پیشرفته ای را نصب کرده و از آنها استفاده کنید .

آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online در تاریخ امروز ۲۰ آذر برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و PC به صورت یک آپدیت منتشر میشود که میتوانید به تجربه مسابقات لذت بخش Arena War بپردازید .

عکس بخش Arena War

کلام آخر درباره آپدیت جدید Arena War بازی GTA Online

اگر درباره GTA Online اطلاعاتی ندارید میتوانید در مقاله همه چیز درباره GTA Online که درباره همه چیز در GTA Online از حمله ، خرید خانه ، خرید تجارت ، راحت ترین راه پول درآورد و سریع ترین راه هایی لول آپ شدن را توضیح داده ایم شما با خواندن این مقاله میتوانید اطلاعات خیلی زیادی از بخش GTA Online بدست بیاورید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code